SHKM Hodonín
VIDEO: Atletický trénink s bratry Sasínkovými
VIDEO: Atletický trénink s bratry Sasínkovými
Info
18.6.2020

Netradiční a velmi příjemné zpestření středečního tréninku nabídli hráčům od druhé třídy až starších žáků jejich trenéři, kteří jako překvapení pozvali svým svěřencům atlety a hodonínské rodáky – bratry Filipa a Patrika Sasínkovy.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„V lese u Sportovního areálu U Červených domků ukázali oba bratři klukům pravou atletickou abecedu,“ popisuje trenér Tom Polák průběh netradičního tréninku.

První hodina patřila hráčům kategorie od druhé do páté třídy. Kluci se následně rozdělili na stanoviště, kde si pod vedením zkušených běžců vyzkoušeli hned několik nových cviků. „Byla to pro mladé hráče zase změna, protože se trénovalo v podmínkách, na které nejsou běžně zvyklí. Trénink byl super a věřím, že se to mladým hokejistům líbilo,“ dodává.

Druhou hodinu věnovali Filip s Patrikem mladším a starším žákům. „Kluky jsme rozdělili na dvě skupiny, jedna s námi běhala kopce a druhá skupina pod vedením Patrika a Filipa běžela okruhy o délce pět set metrů. Všichni kluci makali na sto procent. Měli jsme z toho s kolegy trenéry obrovskou radost,“ chválí své svěřence Tom Polák.

Velké poděkování patří všem trenérům, a především pak Filipovi a Patrikovi, kteří si našli čas a přišli nám zpestřit tréninkovou jednotku.

další články
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...