SHKM Hodonín
Aktuální informace ze zasedání Výkonného výboru SHKM
Aktuální informace ze zasedání Výkonného výboru SHKM
Info
14.5.2020

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

• V posledních týdnech probíhají intenzivní přípravy na novou sezonu. Postupně se začínají rozjíždět letní přípravy jednotlivých kategorií. Junioři zahájili suchou část již 12. května, v pondělí 18. května odstartují letní přípravu žákovské kategorie a další ročníky budou následovat.

• Všechny důležité a zásadní informace budou mezi hráče a rodiče zveřejňovány jak na klubovém webu, tak prostřednictvím vedoucích jednotlivých mužstev a také v rámci komunikačních skupin mezi trenéry a hráči.

• Obsazení jednotlivých kategorií trenéry a složení jejich realizačních týmů je z větší části hotovo. Jakmile budou všechny posty kompletně obsazeny, budou realizační týmy pro sezonu 2020-21 ihned zveřejněny na klubovém webu.

• Ve středu 13. května byly odeslány přihlášky na sezonu 2020-21 a to do všech kategorií: 2. až 5. třída, žákovská liga (po třídách), dorost, juniorka a muži.

• Podle posledních informací bude led v Hodoníně pravděpodobně „až“ od 17. srpna 2020. Proto jsme na ZS v Rosicích zamluvili pro naše mužstva na termíny 4., 6., 11. a 13. srpna v dopoledních hodinách tréninkové bloky od 9.00 – 12.30 hod. Detaily budou včas zveřejněny.

• V minulém týdnu proběhla schůzka s regionálním trenérem ČSLH panem Oldřichem Kališem, na které zhodnotil trenérskou práci SHKM Hodonín za minulou sezonu a výsledkem je velmi pozitivní hodnocení. Mimo jiné jsme byli velmi pochváleni za videotréninky a výzvy na sociálních sítích, které jsou podle hodnocení jedny z nejlepších v rámci celé republiky, a to včetně činnosti klubového webu.

• Prosíme všechny hráče (případně jejich rodiče), aby si stáhli, vytiskli, vyplnili a následně do 18. května odeslali na e-mail mladezshkm@seznam.cz toto čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

• O dalších novinkách budeme průběžně informovat na klubovém webu i na sociálních sítích. Věříme, že už v druhé polovině srpna se sejdeme při dalších schůzkách a navážeme na akce ze začátku kalendářního roku, které byly hojně navštíveny.


VV SHKM přeje všem krásné, a hlavně klidné léto.

další články
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...