SHKM Hodonín
Richard Halaš nasbíral v letošní sezoně přes sto kanadských bodů
Richard Halaš nasbíral v letošní sezoně přes sto kanadských bodů
Info
26.3.2020

Útočník hodonínských mladších žáků Richard Halaš si naprosto podmanil tabulku nejen klubové, ale také ligové produktivity. Talentovaný hokejista jako jediný hráč soutěže překonal stobodovou hranici a s 61 vstřelenými góly se stal také králem střelců celé Ligy mladších žáků. A jak si vedli nejproduktivnější hráči dalších mužstev SHKM?

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

A-tým: Petr Peš

Pozici nejproduktivnějšího hráče A-týmu obhájil loňský vítěz Petr Peš. Osmatřicetiletý kapitán Baníku nebodoval jen ve třech ze třiceti zápasů, do kterých v sezoně 2019-20 nastoupil. V celé sezoně si držel velmi vyrovnanou bilanci gólů a přihrávek. Sezonu nakonec zakončil se ziskem 55 kanadských bodů.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Junioři: Kryštof Kotásek

Osmnáctiletý útočník Kryštof Kotásek patřil k tahounům dlouho trápící se juniorky. Urostlý forvard zaznamenal v nedávno předčasně skončené sezoně dva hattricky, vyhrál týmovou produktivitu a s 15 góly se stal zároveň nejlepším střelcem. V pětadvaceti zápasech byl přitom jen jednou vyloučen.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Starší žáci: Václav Běloch

Ve své třetí sezoně ve starších žácích se čtrnáctiletý Václav Běloch stal nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem týmu. Na své konto si připsal 36 branek a 37 asistencí a v jedenadvaceti zápasech tak posbíral celkem 73 bodů. Bodovou explozi přižil hlavně v zápase 20. kola s Boskovicemi, v němž zapsal 4 góly a 7 přihrávek.

Nutno však dodat, že druhý v pořadí - Richard Marek - ztratil v konečném součtu jen pět bodů, přitom odehrál o osm utkání méně.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Mladší žáci O: Richard Halaš

Teprve desetiletý Richard Halaš potvrdil loňskou formu, a i letos ovládl produktivitu mladších žáků „O“. V průměru získal více než pět bodů na zápas, bodoval v každém utkání, do kterého letos nastoupil a jen ve třech zápasech z jedenadvaceti vyšel střelecky naprázdno. Nastřílel fantastických 61 gólů a dvakrát v sezoně v jednom zápase posbíral 10 a více kanadských bodů.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Mladší žáci M: Robin Kavan

Jedenáctiletý Robin Kavan odehrál za mladší žáky „M“ pouze osm z dvaceti utkání, přesto se stal nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem týmu. K devatenácti přesným trefám přidal devět gólových asistencí a celkem tak získal osmadvacet kanadských bodů.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


další články
Tibor Helísek: Chceme hráče rozvíjet komplexně
Info
4.4.2020

Tibor Helísek už několikátým rokem vede mladší a starší žáky hodonínského SHKM. Kromě toho je už pár sezon také šéftrené...
Trenéři přípravky: Zájem o hokej určitě je, přeci jen - Hodonín je hokejové město!
Rozhovor
1.4.2020

„U nejmenších dětí to je zejména o bruslení. To je základ všeho,“ říká hlavní trenér hodonínské přípravky Pavel Novotný....
Challenge: SHKM v pohybu. Přijali výzvu! Přijmete ji taky?
Info
1.4.2020

Zapojte se do „Challenge“, kterou před pár dny zahájil šéftrenér mládeže SHKM Hodonín Tibor Helísek. Challenge spočívá v...
#TBT video: A-tým SHKM při své premiéře senzačně vyhrál Krajskou ligu
Info
31.3.2020

Od fantastického triumfu hokejistů SHKM v jejich premiérové sezoně v Krajské lize dnes uběhl přesně rok. V neděli 31. bř...