SHKM Hodonín
O další body jedou Drtiči bojovat na led čtvrté Kroměříže
O další body jedou Drtiči bojovat na led čtvrté Kroměříže
A-Tým
14.1.2020

Krajská liga má v tomto týdnu na programu dvě kola. V tom prvním, jubilejním dvacátém kole, se střetnou hodonínští Drtiči se čtvrtou Kroměříží. Soutěž se pomalu a jistě chýlí ke svému konci a každý získaný bod do vyrovnané tabulky má cenu zlata. Jestli se podaří Baníku ukončit devítizápasovou sérii výher týmu HK Kroměříž a přiblížit se tak svému soupeři v tabulce uvidíme ve středu kolem osmé hodiny večerní.

autor:
Adam Krátký
Sdílejte článek
 

Vstup do nového soutěžního ročníku 2019/2020 měla Kroměříž poněkud rozpačitý. Výsledky Hanáků ze začátku soutěže byly jako na houpačce, výhru střídala prohra. Za jednu z proher Kroměříže v tomto nepovedeném období můžou i hodonínští Drtiči. Ve svátečním sedmém kole, v utkání skoupém na góly, porazili svého soupeře poměrem 2:1. Konsolidace výsledků svěřenců trenéra bečky přišla až v půli listopadu. Od té doby Kroměříž jen vítězí.

Poslední prohra týmu HK Kroměříž se datuje až k 13. listopadu. Tehdy Hanáci trochu překvapivě podlehli na svém ledě Uherskému Hradišti. Avšak od té doby svěřenci trenéra Bečky nepoznali hořkost porážky, jsou tomu tedy již dva měsíce, ve kterých odcházela Kroměříž z ledu vždy jako vítěz. Díky téhle povedené sérii devíti výher v řadě se Hanáci nachází na čtvrté pozici tabulky krajské soutěže se ziskem 36 bodů.

Nejproduktivnějším hráčem Kroměříže je Petr Vaněk jenž má na svém kontě 26 bodů za 13 branek a stejný počet asistencí. S 26 body mu zdatně mu sekunduje Patrik Zavřel (16+10), který se může pyšnit titulem nejlepší střelec svého týmu. Třetím hráčem Hanáků s nejvyšším počtem bodů je obránce Jiří Jergl, který má ve svých statistikách 14 bodů (3+11) a málo vídaných 110 trestných minut se kterými je suverénně nejtrestanějším hráčem soutěže.

Sestavy z posledního utkání

HK Kroměříž: Svoboda (Strašák) - Osina, Andrýsek, Jergl, Šťastný, Omelka, Vávra, Nesrsta - Knápek, Jelínek, Vaněk, Zavřel, Laciga, Murín, Hubík, Kudlička, Bouda.

SHKM Hodonín: Zollpriester (Luner) Směřička, Crlík, Sedlák, Rákoczy, Rýpar - Dufek, Peš ©, Tomi - Kuba (A), Sajdl (A), Venclík - Koubek, Chalupa, Račický - Krupica.

Rozhodčí

Jakub Karpíšek - Vojtěch Czubaj, Marek Piechaczek.

další články
Zástupci Nesytu a Baníku předali výtěžek z fotbalové benefice
A-Tým
29.9.2020

Dnes dopoledne se Tom Polák a trenér fotbalistů Nesytu Petr Chramosta vydali do Brna, kde se setkali s ředitelem Masaryk...
Jakub Sajdl: Že bych neměl ani střelu? Budu se muset pobavit s vedoucími týmu
A-Tým
29.9.2020

Podle jeho vlastních slov raději připravuje šance svým spoluhráčům. I přesto je Jakub Sajdl aktuálně druhým nejlepším st...
Hradiště odjíždí s pořádnou nadílkou, Jakub Sajdl zaznamenal hattrick!
A-Tým
28.9.2020

Hokejisté Baníku jsou i po třetím kole KLM stoprocentní. Do svátečního zápasu sice vstoupilo lépe hostující mužstvo, Drt...
Sváteční odpoledne ve znamení hokeje, Baník v pondělí přivítá Uherské Hradiště
A-Tým
27.9.2020

Krajská liga nabírá na začátku sezony pořádnou rychlost. Po sobotním vítězství a historickém čistém kontu pokračuje sout...