SHKM Hodonín
SUPERTIP: Pravidla nové tipovačky o věcné ceny
SUPERTIP: Pravidla nové tipovačky o věcné ceny
A-Tým
8.9.2019

V sezoně 2019-20 spouští redakce shkmhodonin.cz úplně novou celosezonní tipovačku, do které se budou moci zapojit všichni fanoušci. Stačí k tomu účet na sociální síti Facebook a pak už jen dobrý odhad při tipování. Nejlepší tipér si po skončení základní části odnese hraný dres SHKM Hodonín a permanentku na příští sezonu. Pravidla a všechno podstatné najdete uvnitř článku.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Pravidla hokejové tipovačky SUPERTIP

Tipovat se bude na všechna utkání daného kola Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína. Tipovačka bude vypsána na všechna utkání základní části, tedy 26 kol. Soutěž bude zahájena před prvním kolem a ukončena po posledním kole dlouhodobé soutěže. Na zápasy playoff se tipovačka nevztahuje.

Soutěže se může bezplatně zúčastnit každý, není třeba žádná registrace, stačí mít účet na Facebooku. Je zakázáno upravovat své tipy. Je přísně zakázáno zakládat více uživatelských účtů jednou osobou. Pokud bude takové jednání odhaleno, budou všechny uživatelské účty ze soutěže vyřazeny.

Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této soutěže, případně akci zastavit, přerušit či odložit. Organizátor si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit tato oficiální pravidla, s výjimkou změn, které by mohly mít vliv na rovné postavení účastníků soutěže. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu soutěže.

Konečné pořadí bude zveřejněno po skončení základní části sezony, tedy po posledním odehraném utkání 26. kola.

Jak tipovat?

Tipování bude probíhat na facebookovém profilu SHKM Hodonín. Ke každému kolu tipovačky bude zveřejněn speciální příspěvek, pod který budou tipující posílat své tipy. Do tipovačky budou zařazeny všechny tipy, které budou zaslány nejpozději hodinu před startem prvního utkání daného kola. Takzvaná “tipovací deadline” bude v příspěvku vždy zdůrazněna. Tipy, které budou odeslány po této deadline nebudou uznány.

Tipovat se bude přesný výsledek utkání. Za výsledek utkání se považuje skóre dosažené po základní hrací době. To znamená, že výsledek po prodloužení nemá na hodnocení vliv. Speciální tip: tip na celkový počet branek, které padnou v daném kole (včetně prodloužení a nájezdů). Uznává se pouze přesný tip (bude-li v daném kole některé utkání kontumováno, nebude Speciální tip vyhodnocován vůbec).

V případě rovnosti bodů hráčů na prvních příčkách rozhodne o jejich konečném umístění větší počet přesných tipů 1 - 0 - 2. Bude-li některé utkání kontumováno, nebudou tipy na tento zápas do tipovačky započítány. Nevztahuje se na odehrané a zpětně kontumované zápasy, v tomto případě zůstanou tipy započítány.

Rozdělení bodů za správné tipy:

Přesný tip na výsledek 5 bodů
Správný tip (1 - 0 - 2) 3 body
Špatný tip 0 bodů
Speciální tip na součet gólů kola 5 bodů

Ceny pro nejlepší tipéry

Pro tři nejlepší tipéry soutěže jsou připraveny věcné ceny:
1. místo: hraný dres A-týmu SHKM + permanentka na sezonu 2020-21
2. místo: permanentka na sezonu 2020-21
3. místo: 20% sleva na nákup ve fanshopu


Vzorový příspěvek tipovačky SUPERTIP.


další články
Čtvrtfinále se stěhuje na jih. Hodonín už v pátek hostí odvetu s Uničovem
A-Tým
27.2.2020

Po jednodenní pauze pokračuje čtvrtfinálová série mezi Baníkem a Orly druhým zápasem, který hostí hodonínský Zimní stadi...
Vstupenky na domácí čtvrtfinálový zápas jsou v prodeji v naší online aplikaci!
A-Tým
27.2.2020

Hokejisté SHKM Hodonín přivítají ve druhém čtvrtfinálovém utkání na ledě Zimního stadionu Václava Nedomanského tým Orlů ...
Baník veze z Uničova první bod! Vítěznou trefu zaznamenal v prodloužení Patrik Lidák
A-Tým
26.2.2020

V prvním čtvrtfinále se na gól sice čekalo skoro do poloviny zápasu, ale „Nuda v Uničově“ se určitě nekonala. Baník v zá...