SHKM Hodonín
Zdokonal své hokejové schopnosti! SHKM nově nabízí individuální tréninky
Zdokonal své hokejové schopnosti! SHKM nově nabízí individuální tréninky
Info
30.8.2019

„Hlavním cílem toho, proč jsme se takto rozhodli, je to, že chceme umožnit co největšímu počtu dětí z našeho klubu, aby se mohli individuálně připravovat a zdokonalovat se pod dohledem nezávislého trenéra dovedností,“ říká trenér SHKM Hodonín Tomáš Kavan.

autor:
Jan Hochman, foto: FXBX
Sdílejte článek
 

Individuální tréninky bude mít na starosti někdejší zkušený běloruský obránce Dmitri Parakhonko. „Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit se s Dmitrijem, který tyto tréninky na našem zimním stadionu povede. Hráči tak nebudou muset za individuálními tréninky nikam dojíždět, čímž ušetří čas i peníze nejen sobě, ale také svým rodičům,“ dodává Tomáš Kavan.

Tréninková jednotka bude rozdělena na dvě skupiny ve kterých si hráči budou osvojovat základní dovednosti, jako je bruslení, práce s hokejkou a tak dále. Hráč se může zúčastnit vždy jen jedné tréninkové hodiny týdně. Na tyto individuální tréninky nebude zajištěn odvod ze školy, doprovod si zajistí rodiče.


Kdy a kde se budou individuální tréninky konat?

Tréninky budou probíhat vždy jednou týdně, a to ve středu od 12:30 do 14:30 na Zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně. První „hodina“ je na programu už 4. září 2019, viz rozpis ledu.

Kdo tréninky povede?

Individuální tréninky povede bývalý běloruský reprezentační obránce Dmitri Parakhonko, který v nejvyšší běloruské soutěži odehrál téměř šest stovek zápasů. Pětatřicetiletý trenér žije už od roku 2016 ve slovenské Senici, díky čemuž s češtinou nemá žádný zásadní problém.

Jak budou tréninky probíhat?

Tréninková jednotka bude trvat jednu hodinu, celkem budou každou středu k dispozici dvě jednotky/hodiny (12:30 – 13:30 a 13:30 – 14:30). Hráči budou do skupin rozděleni podle věku. Počet účastníků v jedné skupině je omezen na 6 až maximálně 8 hráčů (celkem se tak obou hodin může zúčastnit až 16 hráčů).

Jak můžu své dítě na trénink přihlásit a kolik mě to bude stát?

Na hlavní straně klubového webu v sekci „Rychlé info“ bude vždy ve čtvrtek spuštěno přihlašování na nadcházející týden a pravidelně se zde bude aktualizovat stav obsazenosti. Své závazné přihlášky posílejte na e-mail mladezshkm@seznam.cz, obratem Vám bude přihláška buď potvrzena, případně oznámena zaplněnost daného termínu.

V přihlášce nezapomeňte uvést jméno + ročník narození hráče. Cena za jednu hodinu individuálního tréninku je 300, kč za hráče.


V případě, že máte jakákoliv dotaz, piště na e-mail mladezshkm@seznam.cz.

další články
V neděli startuje první vlna vydávání plastových permanentních kartiček!
A-Tým
19.9.2019

Hokejisté A-týmu SHKM Hodonín načnou v neděli 22. září svou druhou sezonu v Krajské hokejové lize. Už dvě hodiny před za...
Na náborovou akci přijede do Hodonína trenér Rostislav Vlach, TV Hokejka i maskot českého hokeje!
Info
18.9.2019

V pondělí 23. září od 15:15 se na hodonínském zimním stadionu uskuteční další z řady oblíbených náborových akcí s názvem...
FOTO: Malí Drtiči opět prošli městem a zvali na náborovou akci Pojď hrát hokej!
Info
18.9.2019

Hráči páté třídy SHKM Hodonín spolu se svými trenéry Tomášem Kavanem a Tiborem Helískem, ředitelkou ZŠ Mírové náměstí pa...
David Polesný: Určitě nechci skončit definitivně
Info
17.9.2019

A-tým SHKM Hodonín přišel pár dní před startem nové sezony o důležitý defenzivní pilíř. Minimálně pro nadcházející roční...