SHKM Hodonín

Aktuality - 4.třída


Důležitá informace: Vyklizení šaten
12.3.2020 16:09
Do pátku 13. března je potřeba vyklidit šatnu. Než se na stadion pro své věci vydáte, kontaktujte prosím šéftrenéra pana Tibora Helíska (tel.: 603 716 308), který bude příchody a odchody hráčů/rodičů koordinovat, aby nedošlo k překročení hranice 30 osob dané příkazem vlády.

Technika Brno / Vyškov - SHKM Hodonín
4.3.2020 09:28
Termín 14.3.2020
Sraz na ZS Vyškov 9:00
Začátek zápasu: 10:00 / 11:45
Technika Brno / Vyškov - SHKM Hodonín
Hráči: Balán, Šťastný, Kovač, Mlýnek, Adamec, Lecián, Franta, Peš, Řačák, Veselý, Kratochvíla, Pavlovič, Tetůr, Dudek, Šimek, Turner.

Winter Classic ve Strání ZRUŠENO
27.2.2020 09:39
Turnaj, který se měl v sobotu 29.2.2020 konat ve městě Strání, je z technických důvodů zrušen.

SHKM Hodonín - Znojmo / Warriors Brno
24.2.2020 15:38
Termín 7.3.2020
Sraz na ZS Hodonín 9:30
Začátek zápasu: 10:30 / 13:30
SHKM Hodonín - Znojmo / Warriors Brno
Hráči: Balán, Šťastný, Kovač, Mlýnek, Adamec, Lecián, Franta, Peš, Řačák, Veselý, Kratochvíla, Pavlovič, Tetůr, Turner, Dudek, Vytrhlíková.

SHKM Hodonín zve na přednášku Oldřicha Kališe
18.2.2020 14:09
SHKM Hodonín ve spolupráci se ZŠ Hodonín, Mírové náměstí pořádá v pořadí třetí přednášku, tentokrát s regionálním trenérem Českého hokeje Oldřichem Kališem, se kterým budeme hovořit na téma . „Trojúhelník trenér - hráč - rodič“

Winter Classic ve Strání
16.2.2020 09:32
Winter Classic turnaj ve Strání.... TURNAJ ZRUŠEN!!!
Termín: 29.2.2020
Sraz v obci Strání: 7:30
Hráči: Šťastný, Kovač, Tetůr, Lecián, Adamec, Pavlovič, Peš, Veselý, Franta
Turnajový plakát: zde

Kometa Brno, HC Břeclav - SHKM Hodonín
6.2.2020 16:13
Termín 15.2.2020
Sraz na ZS Znojmo 11:30
Začátek zápasu: 12:35 / 13:45
Kometa Brno, HC Břeclav - SHKM Hodonín
Hráči: Balán, Jandorová, Kovač, Mlýnek, Lecián, Franta, Peš, Veselý, O.Michal, M.Michal, Bucková, Turner, Šimek, Vytrhlíková.

Kometa Brno, Znojmo - SHKM Hodonín
26.1.2020 21:46
Termín 2.2.2020
Sraz na ZS Znojmo 12:50
Začátek zápasu: 13:50 / 15:50
Kometa Brno, Znojmo - SHKM Hodonín
Hráči: Ondrúšová, Šťastný, Pavlovič, Kovač, Adamec, Lecián, Franta, Peš, Řačák, Veselý, Tetůr, Bucková, Kotásek, Kuja.

16.1.2020 17:43
Vzhledem k tomu, že ZS v Hodoníně hostí dva přípravné zápasy repre U16 (22. a 23. ledna), dochází ke změnám rozpisu ledové plochy. Proto žádáme hráče a rodiče, aby sledovali aktuální rozpis ledové plochy.

Warriors Brno, Blansko / Zastávka u Brna - Hodonín
12.1.2020 09:02
Termín 19.1.2020
Sraz na ZS Warriors Brno 9:15
Začátek zápasu 10:15 / 11:55
Warriors Brno, Blansko / Zastávka u Brna - SHKM Hodonín
Hráči: Balán, Škopík, Kovač, Pavlovič, Tetůr, Lecián, Adamec, Peš, Mlýnek, Veselý, Franta, Řačák, Turner, Plášek

Blansko/Zastávka u Brna, Technika Brno - SHKM Hodo
30.12.2019 15:53
Termín 4.1.2020
Sraz na ZS HHDM Brno 9:40
Začátek zápasu 10:40 / 11:50
Blansko/Zastávka u Brna, Technika Brno - SHKM Hodonín
Hráči: Balán, Šťastný, Pavlovič, Kovač, Mlýnek, Adamec, Lecián, Vytrhlíková, Kempný, Peš, Řačák, Veselý, Šimek, Tetůr, Plášek, Pospíšil.

Turnaj Hodonín
21.12.2019 10:12
Termín 28.12.2019
Sraz na ZS Hodonín 7:00
Soupeři: Přerov, Vítkovice, Rožnov pod Radhoštěm, Znojmo Hráči: Balán, Šťastný, Pavlovič, Kovač, Mlýnek, Adamec, Lecián, Bucková, Peš, Řačák, Veselý, Tetůr, Vytrhlíková, Franta.

Kometa Brno / HC Břeclav - SHKM Hodonín
14.12.2019 09:48
Termín 22.12.2019
Sraz na ZS HHDM Brno 8:15
Začátek zápasu 9:15/ 11:20
Kometa Brno / HC Břeclav - SHKM Hodonín
Hráči: Balán, Šťastný, Pavlovič, Kovač, Mlýnek, Adamec, Lecián, Franta, Kempný, Peš, Řačák, Veselý, Kuja, Tetůr, Plášek, Zugar.

SHKM Hodonín - Znojmo / Vyškov
23.11.2019 11:29
Termín 30.11.2019
Sraz na ZS Hodonín 9:30
Začátek zápasu 10:30/ 13:30
SHKM Hodonín - Znojmo / Vyškov
Hráči: Jandorová, Ondrúšová, Pavlovič, Kovač, Mlýnek, Adamec, Lecián, Bucková, Plášek, Peš, Řačák, Veselý, Franta, Tetůr, Vytrhlíková.

Kometa Brno / HC Břeclav - SHKM Hodonín
6.11.2019 13:29
Termín 16.11.2019
Sraz na ZS Znojmo 11:00
Začátek zápasu 12:05/ 13:15
Kometa Brno / HC Břeclav - SHKM Hodonín
Hráči: Ondrúšová, Šťastný, Pavlovič, Kovač, Mlýnek, Zugar, Lecián, Bucková, Franta, Peš, Veselý, Kuja, Tetůr, Kempný.


Další stránky
1234>>