SHKM Hodonín

Aktuality - 4.třída


MEMORIAL KARLA RACHŮNKA A PAVOĽA DEMITRY
9.7.2019 12:50
Turnaj pro osm týmů.

Termín a místo konání:
Sobota 7. 9. 2019. 07:30 - 18:00 hod.
Zimní stadion v Uherském Ostrohu.

Letní příprava mládeže je u konce
24.6.2019 18:42
Mládežnickým celkům SHKM Hodonín skončila 23. června neoblíbená, ale o to potřebnější, suchá příprava. Po spoustě naběhaných kilometrů, nazvedaných kilogramů a týdnech dřiny, přejeme všem hráčům krásné prázdniny plné zážitků a těšíme se, až se zase sejdeme před startem sezony.

6.5.2019 20:33
Ve středu 8. května trénink zrušen - státní svátek.

Letní příprava (2.5. - 23.6.) - infromace
24.4.2019 14:44

úterý
Trénink: 14:00 – 15:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (hřiště – velká tv)

středa
Trénink: 14:00 – 15:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (hřiště – velká tv)

čtvrtek
Trénink: 14:00 – 15:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (hřiště – velká tv)


SHKM Hodonín - HC Orli Znojmo 24.3.
18.3.2019 07:59
Termín 24.3.2019
Začátek zápasu 10:30
SHKM Hodonín - HC Orli Znojmo
Sraz: 9:30
Hráči: Ondrúšová, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Veselý, Hatala, Kavan, Džačovský, Klučák, Pavlovič, Zugar, Plášek, Bošek.

Turnaj ŽIDLA CUP 2019 Slaný
14.3.2019 17:19
Turnaj ŽIDLA CUP 2019 Slaný
Termín: 29-31.3.2019
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Veselý, Hatala, Kavan, Džačovský, Klučák, Pavlovič, Zugar, Plášek, Bošek.

HCM Warriors Brno - SHKM Hodonín 17.3.
11.3.2019 13:29
Termín 17.3.2019
Začátek zápasu 15:15
HCM Warriors Brno - SHKM Hodonín
Sraz: 12:45
Odjezd: 13:00
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Plášek, Hatala, Kavan, Klučák, Zugar, Džačovský, Bošek, Veselý, Pavlovič.

SHKM Hodonín - VSK Technika Brno 9.3.
2.3.2019 10:57
Termín 9.3.2019
Začátek zápasu ZS Hodonín 15:45
SHKM Hodonín - VSK Technika Brno
Sraz: 14:45
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Plášek, Hatala, Kavan, Klučák, Zugar, Džačovský, Bošek.

HCM Warriors Brno - SHKM Hodonín 2.3.2019
25.2.2019 19:30
Termín 2.3.2019
HCM Warriors Brno - SHKM Hodonín
Začátek zápasu: 12:15
Sraz: 10:00
Odjezd: 10:15
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Plášek, Hatala, Kavan, Klučák, Zugar

SHKM Hodonín - HK Trnava 24.2.2019
18.2.2019 10:04
Termín 24.2.2019
Začátek zápasu ZS Hodonín 10:30
SHKM Hodonín - HK Trnava
Sraz: 9:30
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Veselý, Hatala, Kavan, Klučák, Pavlovič, Tetůr, Zugar

Turnaj o pohár Martina Erata
31.1.2019 09:08
Turnaj o pohár Martina Erata
ZS Sportcentrum Lužánky
Termín 9. - 10.2.2019
Sraz: 8:45
Hráči: Hanzalík, Strnádel, Špaček, Jandora, Kavan, Gajdoš, Kotásek, Zugar, Džačovský, Kuja.

Lions Brück - SHKM Hodonín 3.2.2019
27.1.2019 00:24
Termín 3. 2. 2019
EHC Lions - SHKM Hodonín
Začátek zápasu: 11:00 ZS Rosice
Sraz: 8:30
Odjezd: 8:45
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Jandora, Kempný, Kotásek, Bošek, Hatala, Kavan, Džačovský, Klučák, Bárta.

SHKm Hodonín - Blansko 19.1.2019
13.1.2019 09:48
Termín 19.1.2019
Začátek zápasu 13:00
SHKm Hodonín - Blansko
Sraz: 12:00
Hráči: Škopík - Gajdoš, Plášek, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Bošek, Hatala, Kavan, Klučák, Zugar, Džačovský.

Boskovice - Hodonín 12.1.
5.1.2019 17:47
Termín: 12.1.2019
Začátek zápasu: 12:30
Boskovice - SHKM Hodonín
Sraz: 9:30
Odjezd autobusu: 9:45
Hráči: Ondrúšová, Škopík - Gajdoš, Kuja, Plášek, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Bošek, Hatala, Kavan, Džačovský, Veselý, Klučák, Pavlovič, Zugar.

Hodonín - Junior Capitals
28.12.2018 21:19
Termín 5.1. 2019
Začátek zápasu: 13:00
SHKM Hodonín - Junior Capitals
Sraz: 12:00
Hráči: Hanzalík, Škopík - Gajdoš, Kuja, Plášek, Jandora, Kempný, Kotásek, Cupák, Bošek, Hatala, Kavan, Strnádel, Pavlovič, Klučák.


Další stránky
123>>