SHKM Hodonín

Aktuality - 3.třída


6.5.2019 20:33
Ve středu 8. května trénink zrušen - státní svátek.

Letní příprava (2.5. - 23.6.) - infromace
24.4.2019 14:44

úterý
Trénink: 14:00 – 15:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (hřiště – velká tv)

středa
Trénink: 14:00 – 15:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (hřiště – velká tv)

čtvrtek
Trénink: 14:00 – 15:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (hřiště – velká tv)


25.3.2019 09:55
Turnaj Bohumín
Termín. 6. - 7. 4. 2019
Hráči: Ondrúšová, Šťastný - Peš, Adamec, Kratochvíla, Franta, Lecián, Bucková, Pavlovič, Kovač, Veselý, Tetůr.

Minihokej (16. kolo)
17.3.2019 08:42
Termín 23.3. 2019
pořadatel: SHKM Hodonín
Soupeři: Orli Znojmo 10:30 / Rytíři Blansko 13:45
Sraz: 9:30
Hráči: Ondrúšová, Šťastný- Kovač, Veselý, Peš, Tetůr, Franta, Kratochvíla, Zugar, Adamec, Pavlovič.

Minihokej (15. kolo)
6.3.2019 18:35
Termín 16.3.2019
pořadatel: HC Kometa Brno hráno ZS HHDM Lužánky
Soupeři: Warriors Brno 10:40 / MBK Vyškov 11:50
Sraz: 9:40
Hráči: Ondrúšová, Šťastný - Peš, Adamec, Andrášik, Franta, Lecián, Pavlovič, Kovač, Veselý, Tetůr.

Minihokej (14. kolo)
25.2.2019 19:31
Termín 2.3.2019
pořadatel: HC Kometa Brno hráno ZS HHDM Lužánky
Soupeři: HC Břeclav 13:10 / HC Kometa Brno 15:20
Sraz: 12:00
Hráči: Ondrúšová, Šťastný - Peš, Adamec, Kratochvíla, Franta, Lecián, Bucková, Pavlovič, Kovač, Veselý, Tetůr

Minihokej (13. kolo)
18.2.2019 10:03
Termín 23. 2. 2019
Pořadatel: HC Lvi Břeclav
Soupeři: Warriors Brno 13:05 / HC Břeclav 15:00
Sraz: 12:00
Doprava vlastní
Hráči: Ondrúšová, Šťastný - Peš, Adamec, Kratochvíla, Franta, Lecián, Bucková, Pavlovič, Kovač, Veselý, Tetůr

Minihokej (12. kolo)
27.1.2019 00:22
Termín 3.2. 2019
pořadatel: SHKM Hodonín
Soupeři: MBK Vyškov 10:15 / Technika Brno 13:15
Sraz: 9:15
Hráči: Ondrúšová - Peš, Adamec, Plášek, Franta, Lecián, Bucková, Pavlovič, Kovač, Veselý, Tetůr.

Minihokej (11. kolo)
20.1.2019 11:33
Termín 26.1. 2019
pořadatel: Technika Brno
Soupeři: Blansko 11:35 / Technika Brno 13:45
Sraz: 10:35
Doprava vlastní
Hráči: Ondrúšová - Peš, Adamec, Zugar, Franta, Lecián, Kuja, Pavlovič, Kovač, Veselý.

Minihokej (10. kolo)
13.1.2019 09:47
Termín 19.1. 2018
pořadatel: Junior Capitals hráno ZS Boskovice
Soupeři: Kometa Brno 10:45 / Orli Znojmo 13:40
Sraz: 9:45
Doprava vlastní
Hráči: Šťastný, Ondrúšová - Peš, Adamec, Řačák, Lecián, Pavlovič, Veselý, Kovač, Kratochvíla, Franta.

Minihokej (9. kolo)
21.12.2018 19:56
Termín 5.1. 2019
pořadatel: Orli Znojmo
Soupeři: Orli Znojmo 11:15 / MBK Vyškov 13:30
Sraz: 10:15
Doprava vlastní
Hráči: Šťastný, Ondrúšová - Peš, Adamec, Řačák, Dudek, Lecián, Tetůr, Veselý, Bucková, Kovač.

Vánoční turnaj
17.12.2018 21:45
Termín 28.12. 2018
pořadatel: HC Břeclav
Soupeři: SK Třebíč 8:45 / HC Břeclav 11:50 / HK Senica 13:40 / Warriors Brno 16:15
Sraz: 7:45
Doprava vlastní
Hráči: Šťastný, Ondrúšová - Peš, Adamec, Řačák, Dudek, Lecián, Tetůr , Franta, Andrášik, Kovač, Bucková.

Minihokej (8. kolo)
9.12.2018 09:16
Termín 16.12. 2018
pořadatel: HC Zastávka u Brna hráno na ZS Rosice
Soupeři: Warriors Brno 9:50 / HC Blansko 11:45
Sraz: 8:50
Doprava vlastní
Hráči: Šťastný, Ondrúšová - Peš, Adamec, Řačák, Kratochvíla, Lecián, Tetůr , Franta, Andrášik, Turner.

Minihokej (7. kolo)
2.12.2018 08:47
Termín 8. 12. 2018
pořadatel: Junior Capitals hráno na ZS Břeclav
Soupeři: Orli Znojmo 12:00 / MBK Vyškov 14:55
Sraz: 11:00
Doprava vlastní
Hráči: Šťastný, Ondrúšová - Peš, Adamec, Řačák, Kratochvíla, Lecián, Tetůr , Andrášik, Bucková, Pavlovič.

Minihokej (6. kolo)
26.11.2018 19:13
Termín 1.12. 2018
pořadatel: Technika Brno
Soupeři: Blansko 11:40 / Technika Brno 13:50
Sraz: 10:40
Doprava vlastní
Hráči: Šťastný - Peš, Adamec, Řačák, Andrášik, Lecián, Tetůr F, Kovač, Bucková, Dudek


Další stránky
12>>