SHKM Hodonín

Aktuality - 2.třída


6.5.2019 20:33
Ve středu 8. května trénink zrušen - státní svátek.

Letní příprava (2.5. - 23.6.) - infromace
24.4.2019 14:44

Pondělí – středa
Trénink: 16:00 – 17:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (pondělí - velká tělocvična, středa – malá tělocvična)


Minihokej (9. kolo)
24.3.2019 08:52
Termín: 7.4. 2019
pořadatel: Orli Znojmo
Soupeři: Kometa Brno 16:30 / Orli Znojmo 18:45
Sraz: 15:30
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Vlček.

Turnaj v Opavě
11.3.2019 13:28
Turnaj Opava
Termín. 23.3.2019
Sraz: 8:45
Hráči: Jandorová, Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Vlček, Bílek, Blaha, Štarha.

Minihokej (8. kolo)
2.3.2019 10:56
Termín 9.3. 2019
pořadatel: Warriors Brno
Soupeři: Warriors Brno 14:30 / Zastávka u Brna 16:30
Sraz: 13:30 hod.
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Řačák, Vlček, Foltýn.

Minihokej (7. kolo)
7.2.2019 18:05
Termín 23. 2. 2019
pořadatel: HC Kometa Brno, hráno ZS Sportcentrum Lužánky
Soupeři: HC Zastávka u Brna 11:00 / Technika Brno 14:00
Sraz: 10:00 hod.
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Řačák, Foltýn

Turnaj o pohár Martina Erata
31.1.2019 09:08
Turnaj o pohár Martina Erata
ZS Sportcentrum Lužánky
Termín: 9. - 10.2.2019
Sraz: 9:30
Hráči: Jandorová, Andrášik, O.Michal, M.Michal, Dudek, Foltýn, Vytrhlíková, Cupák, Turner, Čumba.

Minihokej (6. kolo)
27.1.2019 00:18
Termín 3.2. 2019
pořadatel: HC Kometa Brno hráno na ZS Sportcentrum Lužánky
Soupeři: HC Kometa Brno 9:15 / HC Břeclav 11:20
Sraz: 8:15 hod
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová, Řačák, Kratochvíla, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Čech, Čumba

Přátelské utkání v Senici
20.1.2019 11:32
Kde: ZS Senica
Datum: 27.1.2019
Začátek: 12:15 hod do 13,30 hod.
Sraz na ZS v Senici 11,30 hod.
Zápas hrajeme systémem 3 na 3 na dvě družstva.
Hráči: Jandorová, Ondrúšová, Cupák, Foltýn, Bucková, Dudek, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Řačák, Vlček, Andrášik, Vaverka, Čechová, Čech, Kratochvíla.

Minihokej (5. kolo)
5.1.2019 17:46
Termín: 12.1.2019
Pořadatel: SHKM Hodonín
Soupeři: Orli Znojmo B 12:50 / MBK Vyškov B 15:00
Sraz: 11:45 hod
Hráči: Jandorová - Cupák, Foltýn, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Exel, Vlček, Andrášik, Vaverka.

Minihokej (4. kolo)
9.12.2018 09:17
Termín 16.12. 2018
pořadatel: Orli Znojmo
Soupeři: Kometa Brno B 12:45 / HC Břeclav B 14:00
Sraz: 11:45 hod
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Foltýn, Čumba, Vaverka, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Čech, Čechová. Náradníci: Vlček

Schůzka s rodiči
25.11.2018 18:00
Schůzka s rodiči ročníku 2011 a 2010. V úterý 27.11.2018 po tréninku v 16 hod proběhne v šatně č. 3 v přízemí ZS schůzka rodičů, trenérů a členů Výkonného výboru SHKM.

Minihokej (3. kolo)
17.11.2018 10:23
Termín: 25. 11. 2018
Pořadatel: Zastávka u Brna hráno ZS Rosice
Soupeři: Warriors Brno B 9:00 hod / HC Břeclav B 10:55
Sraz: 8:00 hod
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová - Cupák, Vlček, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vaverka, Vytrhlíková, O. Michal, M. Michal, Andrášik, Foltýn.

Minihokej (2. kolo)
26.10.2018 13:04
Termín 3. 11. 2018
Pořadatel: Junior Capitals hráno na ZS Boskovice
Soupeři: Zastávka u Brna B 10:45 / Technika Brno B 13:45
Sraz: 9:45 hod
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová - Cupák, Vlček, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vaverka, Vytrhlíková, Šimek, O. Michal, M. Michal, Čech, Čechová

Účast na Multisportovním turnaji 2011-2012 zrušena
24.10.2018 11:00
Účast na Multisportovním turnaji 2011-2012 je zrušena pro nedostatečný počet hráčů!


Další stránky
12>>