SHKM Hodonín

Aktuality - 2.třída


Důležitá informace pro rodiče
3.9.2019 12:05
Informace pro rodiče dětí navštěvujících ZŠ Hodonín Mírové náměstí: rozpis programu zimní přípravy, včetně odchodů a doprovodů, najdete zde: Zimní příprava 2019-20.

POZOR: týká se pouze hráčů navštěvujících ZŠ Hodonín Mírové náměstí.

Vyklizení šatny
24.8.2019 10:50
Ve čtvrtek 29. srpna po tréninku je z důvodu konání turnaje na ZS nutné vyklidit kabiny.

17.8.2019 10:49
V pondělí 19. srpna od 16:30 do 17:30 je možno nastěhovat si věci do kabin. Od čtvrtka 22. srpna začínají tréninky dle rozpisu ledu.

Letní příprava mládeže je u konce
24.6.2019 18:42
Mládežnickým celkům SHKM Hodonín skončila 23. června neoblíbená, ale o to potřebnější, suchá příprava. Po spoustě naběhaných kilometrů, nazvedaných kilogramů a týdnech dřiny, přejeme všem hráčům krásné prázdniny plné zážitků a těšíme se, až se zase sejdeme před startem sezony.

6.5.2019 20:33
Ve středu 8. května trénink zrušen - státní svátek.

Letní příprava (2.5. - 23.6.) - infromace
24.4.2019 14:44

Pondělí – středa
Trénink: 16:00 – 17:00
Místo: ZŠ Mírové náměstí (pondělí - velká tělocvična, středa – malá tělocvična)


Minihokej (9. kolo)
24.3.2019 08:52
Termín: 7.4. 2019
pořadatel: Orli Znojmo
Soupeři: Kometa Brno 16:30 / Orli Znojmo 18:45
Sraz: 15:30
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Vlček.

Turnaj v Opavě
11.3.2019 13:28
Turnaj Opava
Termín. 23.3.2019
Sraz: 8:45
Hráči: Jandorová, Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Vlček, Bílek, Blaha, Štarha.

Minihokej (8. kolo)
2.3.2019 10:56
Termín 9.3. 2019
pořadatel: Warriors Brno
Soupeři: Warriors Brno 14:30 / Zastávka u Brna 16:30
Sraz: 13:30 hod.
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Řačák, Vlček, Foltýn.

Minihokej (7. kolo)
7.2.2019 18:05
Termín 23. 2. 2019
pořadatel: HC Kometa Brno, hráno ZS Sportcentrum Lužánky
Soupeři: HC Zastávka u Brna 11:00 / Technika Brno 14:00
Sraz: 10:00 hod.
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Řačák, Foltýn

Turnaj o pohár Martina Erata
31.1.2019 09:08
Turnaj o pohár Martina Erata
ZS Sportcentrum Lužánky
Termín: 9. - 10.2.2019
Sraz: 9:30
Hráči: Jandorová, Andrášik, O.Michal, M.Michal, Dudek, Foltýn, Vytrhlíková, Cupák, Turner, Čumba.

Minihokej (6. kolo)
27.1.2019 00:18
Termín 3.2. 2019
pořadatel: HC Kometa Brno hráno na ZS Sportcentrum Lužánky
Soupeři: HC Kometa Brno 9:15 / HC Břeclav 11:20
Sraz: 8:15 hod
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová, Řačák, Kratochvíla, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Andrášik, Vaverka, Čech, Čumba

Přátelské utkání v Senici
20.1.2019 11:32
Kde: ZS Senica
Datum: 27.1.2019
Začátek: 12:15 hod do 13,30 hod.
Sraz na ZS v Senici 11,30 hod.
Zápas hrajeme systémem 3 na 3 na dvě družstva.
Hráči: Jandorová, Ondrúšová, Cupák, Foltýn, Bucková, Dudek, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Řačák, Vlček, Andrášik, Vaverka, Čechová, Čech, Kratochvíla.

Minihokej (5. kolo)
5.1.2019 17:46
Termín: 12.1.2019
Pořadatel: SHKM Hodonín
Soupeři: Orli Znojmo B 12:50 / MBK Vyškov B 15:00
Sraz: 11:45 hod
Hráči: Jandorová - Cupák, Foltýn, Turner, Čumba, Dudek, Macháček, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Exel, Vlček, Andrášik, Vaverka.

Minihokej (4. kolo)
9.12.2018 09:17
Termín 16.12. 2018
pořadatel: Orli Znojmo
Soupeři: Kometa Brno B 12:45 / HC Břeclav B 14:00
Sraz: 11:45 hod
Doprava vlastní
Hráči: Jandorová- Cupák, Foltýn, Čumba, Vaverka, Dudek, Macháček, Šimek, Vytrhlíková, O.Michal, M.Michal, Čech, Čechová. Náradníci: Vlček


Další stránky
12>>