SHKM Baník Hodonín
B-tým na závěr sezony předvedl parádní obrat. S Brumovem prohrával už 1:4, nakonec zeleno-černí vyhráli 6:4
B-tým na závěr sezony předvedl parádní obrat. S Brumovem prohrával už 1:4, nakonec zeleno-černí vyhráli 6:4
B-Tým
16.2.2023

Před posledním zápasem základní části už bohužel hodonínská rezerva věděla, že playoff se letos odehraje mimo Zimní stadion Václava Nedomanského. B-tým Baníku tak v posledním utkání sezony hrál především o svou čest a vítězné rozloučení s ne moc povedenou sezonou. V jednácté minutě to vypadalo na smutné loučení, protože hosté z Valašska vedli 4:1. Jenže domácí tým ukázal charakter a do přestávky snížil na rozdíl jediného gólů. Druhá třetina i přes několik dobrých šancí gól nepřinesla, ale v té poslední zeleno-černí třemi zásahy dokonali obrat a v derniéře sezony 2022-23 berou proti Brumovu-Bylnici tři body za výhru 6:4.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
23. kolo, čtvrtek 16.2.2023
SHKM Baník Hodonín - HC Brumov-Bylnice
HOM
6:4
(3:4, 0:0, 3:0)
BRU
Branky a nahrávky: 3. Polák (Tomi, Janás), 12. Tomi, 13. Rýpar (Polák), 48. Janás (Polák, Běhůnek), 53. Janás, 56. Kuba - 3. Sopek (Častulík, Urban), 4. Lysák (Bublák), 7. Bublák (Macháč), 11. Novosad (Tulpa, Arik). Rozhodčí: Karpíšek - Smetková, Matula. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely: 27:39. Diváci: 106. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 6:4.
Polášek (11. Luner) - Flamík, Běhůnek, Rýpar, Crlík, Kytlica, Zlámal - Tomi, Polák (A), Janás - Sedlák (C), Kuba (A), Výmola - Huňady, Matuškovič, Rákoczy. Trenák: Michal Kuba.
Čada - Pigulevskyi, Krůžela, Strnka, Divoš, Vaněk (C), Lysák T. - Arik, Častulík, Urban, Novosad, Bublák, Lysák L., Sopek, Tulpa, Macháč. Trenér: Jozef Zavadil.

Komentář k zápasu


Ohlasy trenérů

Michal Kuba (Hodonín):
V posledním zápase sezony v podstatě o nic nešlo. Brumov přijel s juniory, a protože se Adam (Běhal, pozn. red.) zranil, tak zápase začal v bráně Jenda Polášek. Byla to pro něj taková odměna za to, že s námi poctivě na chodil tréninky. Bohužel mu to moc nevyšlo, tak jej za stavu 1:4 vystřídal Ondra Luner, který to zavřel a díky němu jsme ten zápas dokázali otočit a vyhrát. Šlo hlavně o to se nezranit, dobře si zahrát a vyhrát, což se nám nakonec povedlo.

Fotografie ze zápasu

další články
Z Orla Baníkem. Obrana zeleno-černých hlásí novou posilu, do Hodonína míří šestadvacetiletý zadák Lukáš Zukal
A-Tým
22.5.2024

Novou posilou Baníku se stává šestadvacetiletý zkušený bek Lukáš Zukal, který se na Slovácko přesouvá od znojemských Orl...
Hokejisté Baníku zahájili letní přípravu. Trenérům se na úvodním tréninku hlásilo patnáct hráčů
Info
6.5.2024

V pondělí 6. května se na zimním stadionu poprvé sešli hráči A-týmu Baníku, aby zahájili společnou suchou přípravu. Tre...
První posila do obrany Baníku. Z Velkého Meziříčí přichází na jih Moravy Martin Lašák
A-Tým
6.5.2024

Zadní řady slováckého celku hlásí první letní posilu. Dres Baníku bude v nadcházejícím ročníku oblékat čtyřiadvacetiletý...