BOS
2:18
(1:2, 0:7, 1:9)
HOM
Branky a nahrávky: 3. Man, 46. Man - 6. Huňady J. (Čumba, Dolinský), 12. Huňady J. (Kytlica, Fiedor), 22. Džačovský M. (Pantlík), 23. Kuběna T. (Čumba, Turkovič), 26. Pantlík (Džačovský M.), 27. Dolinský (Pantlík), 28. Fiedor (Nagy), 35. Bárta (Fiedor), 39. Pantlík (Nagy), 41. Běloch, 46. Pantlík (Kytlica), 47. Pantlík (Hrušecký), 49. Fiedor (Turkovič), 49. Kytlica (Hrušecký), 51. Fiedor (Džačovský M.), 55. Džačovský M. (Pantlík, Kytlica), 57. Kuběna T. (Huňady J.), 59. Běloch. Rozhodčí: Karpíšek - Holub, Paulík. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:10, 2:10, 2:18.
Jablunka - Přichystal, Procházka, Nezpěváková, Kuběna T., Žitník, Maňoušek - Man, Viliš, Nezval, Hájek, Sychra, Talacko, Malec. Trenér: David Šebek.
Mládek (Filípek) - Kytlica, Kuběna T., Hrušecký, Čumba, Nagy, Turkovič, Bárta - Pantlík, Fiedor, Džačovský M., Huňady J., Běloch, Dolinský, Ondrůš. Trenér: Otakar Čajka.