SHKM Hodonín
Ohlédnutí za sezonou 2014/15: Třetí třída
Ohlédnutí za sezonou 2014/15: Třetí třída
A-Tým
15.5.2015

Předposledním týmem, který přichází na řadu se zhodnocením uplynulé sezony jsou hodonínští třeťáci a jejich trenér Libor Kučera.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 

Základní informace

Věková kategorie: Druhá třída
Soutěž: Krasjká liga druhých tříd
Ročníky narození hráčů: 2007, 2008
Umístění po základní části: Tabulka se neuvádí
Realizační tým: Libor Kučera (hlavní trenér), Antonín Kuběna (asistent trenéra), Tomáš Kurka (asistent trenéra), František Krejčiřík (trenér brankářů)


Pět otázek pro Libora Kučeru

Jaké jste si před sezonou určili cíle pro vaše mužstvo?

Vytvořit dobrou partu kluků, aby všichni tahali za jeden provaz. Pokračovat ve zdokonalování všech hokejových dovednostech. Krajskou ligu druhých tříd odehrát s dobrými výsledky. Během sezony se zúčastnit, alespoň jednoho turnaje.


Jak byste shrnul a popsal průběh letošní sezony? Podařilo se cíle splnit?

V přípravném období jsme se zaměřili na rychlost, obratnost, sílu a techniku s hokejovými holemi. V závodním období jsme pracovali na bruslení, střelbě, tlaku do brány, založení útoku a herních činnostech. Po celou sezonu jsme se snažili pracovat na malém prostoru. Po jednotlivých cvičeních jsme zařazovali rychlostní a bruslařské vstupy. Během sezony jsme odehráli čtyři přípravné zápasy, které jsme vyhráli. Zúčastnili jsme se dvou turnajů. Na nich jsme shodně obsadili dvě třetí místa z osmi zúčastněných mužstev. V krajské lize druhých tříd jsme odehráli dvacet zápasů, takže z naší strany spokojenost.


Kde vidíte největší rezervy?

Hra v před brankovém prostoru. V obranném pásmu se jedná o pokrytí protihráče a naopak v útočném pásmu přihrávka na lépe postaveného hráče.


Na který zápas vzpomínáte nejraději a který byste naopak raději vymazal z paměti?

Nejraději vzpomínám na turnajový zápas v Chotěboři. Tam jsme jako jediní porazili Slovan Bratislava. Z paměti bych pak vymazal zápas se Slávií Praha, odehraný na tom samém turnaji. Zpackaná druhá polovina zápasu, nás připravila o zlaté medaile.


Kteří hráči si za letošní sezonu zaslouží pochvalu či kteří podle Vašeho názoru udělali největší progres?

U této kategorie jsou určitě hráči, kteří udělali během sezony pokrok, nebo jsou tahouny mužstva. My jsme si dali za cíl táhnout za jeden provaz, což se nám myslím podařilo, takže pochvalu si zaslouží celý tým.
Plakát ve větším rozlišení - ZDE

další články
Kulaté výročí „Sametu“ ve znamení hokeje! Do Hodonína dorazí Blansko
A-Tým
16.11.2019

Sváteční odpoledne nabídne další z řady hokejových bitev. V den třicátého výročí událostí z listopadu roku 1989 je na pr...