SHKM Hodonín
Děkujeme fanouškům a partnerům za podporu v sezoně 2018-19!
Děkujeme fanouškům a partnerům za podporu v sezoně 2018-19!
Info
7.4.2019

Premiérová sezona A-týmu SHKM Hodonín v Krajské lize je definitivně za námi. Sezona, která začala nenápadně a byla plná novinek pro všechny od vedení a realizačního týmu, přes hráče až po fanoušky, byla zároveň plná očekávání. To, co se nakonec zeleno-černým povedlo na ledě i na tribunách, to předčilo veškerá očekávání a i ty nejoptimističtější představy.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Hokejisté A-týmu SHKM Hodonín prožili kouzelnou sezonu, kterou zakončili senzačním obratem ve finálové sérii a ziskem mistrovského poháru. Baník prohrál v celé sezoně jen sedm z celkem sedmatřiceti soutěžních zápasů. Zejména spanilá jízda, během které Kučera a spol. vyrovnali letitý hodonínský rekord 21 vítězných zápasů v řadě, stála opravdu za to.

V playoff se nejprve podařilo projít ve dvou zápasech přes Uničov, v semifinále Drtiči vyhráli 3:1 na zápasy derby s Uherským Ostrohem a v napínavé finálové sérii s Velkým Meziříčím dokázali odvrátit dva mečboly soupeře a po vítězství v pátém duelu na hřišti soupeře zvedli nad hlavu mistrovský pohár.

A to všechno i díky obrovské a fantastické podpoře věrných fanoušků! Děkujeme! A děkujeme samozřejmě také všem partnerům klubu za jejich podporu, bez které by klub nemohl existovat!


Děkujeme partnerům SHKM Hodonín za podporu
další články
Stravování mladých sportovců #4: Zbytečný cukr v nápojích
Info
15.6.2019

Obezita je problémem nejenom u dospělých, ale často se týká i dětí. Jen v Česku trpí nadváhou více než čtvrtina dětí. A ...
Výkonný výbor SHKM Hodonín má nové složení
Info
13.6.2019

Ve čtvrtek 30. května 2019 proběhla volební Valná Hromada, na které byli řádnou volbou zvoleni noví členové VV SHKM na d...