SHKM Hodonín
Děkujeme fanouškům a partnerům za podporu v sezoně 2018-19!
Děkujeme fanouškům a partnerům za podporu v sezoně 2018-19!
Info
7.4.2019

Premiérová sezona A-týmu SHKM Hodonín v Krajské lize je definitivně za námi. Sezona, která začala nenápadně a byla plná novinek pro všechny od vedení a realizačního týmu, přes hráče až po fanoušky, byla zároveň plná očekávání. To, co se nakonec zeleno-černým povedlo na ledě i na tribunách, to předčilo veškerá očekávání a i ty nejoptimističtější představy.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Hokejisté A-týmu SHKM Hodonín prožili kouzelnou sezonu, kterou zakončili senzačním obratem ve finálové sérii a ziskem mistrovského poháru. Baník prohrál v celé sezoně jen sedm z celkem sedmatřiceti soutěžních zápasů. Zejména spanilá jízda, během které Kučera a spol. vyrovnali letitý hodonínský rekord 21 vítězných zápasů v řadě, stála opravdu za to.

V playoff se nejprve podařilo projít ve dvou zápasech přes Uničov, v semifinále Drtiči vyhráli 3:1 na zápasy derby s Uherským Ostrohem a v napínavé finálové sérii s Velkým Meziříčím dokázali odvrátit dva mečboly soupeře a po vítězství v pátém duelu na hřišti soupeře zvedli nad hlavu mistrovský pohár.

A to všechno i díky obrovské a fantastické podpoře věrných fanoušků! Děkujeme! A děkujeme samozřejmě také všem partnerům klubu za jejich podporu, bez které by klub nemohl existovat!


Děkujeme partnerům SHKM Hodonín za podporu
další články
Krajská liga začíná! Baník na úvod soutěže hostí Uherské Hradiště
A-Tým
21.9.2019

Krajská hokejová liga otevírá své brány. Už v sobotu se na čtyřech stadionech rozehrají zápasy úvodního kola, v neděli 2...
Zápasový zpravodaj v novém kabátě, nový sortiment nabízí i fanshop
A-Tým
21.9.2019

Klubový magazín SHKM Hodonín vychází před každým domácím soutěžním utkáním Baníku. Bulletin prošel před startem letošní...