SHKM Baník Hodonín
Defenziva Drtičů posiluje, na hostování do konce sezony přichází obránce Kamil Rýpar
Defenziva Drtičů posiluje, na hostování do konce sezony přichází obránce Kamil Rýpar
A-Tým
15.11.2018

Je odchovancem SHKM Hodonín, jehož dres oblékal až do dorosteneckého věku. Následně se vydal do Vsetína, odkud zamířil za moře, kde sbíral zkušenosti v nižších juniorských soutěžích WSHL a GMHL. V Americe strávil dvě kompletní sezony, letos na jaře se ale vrátil na rodnou hroudu a teď se stal jedenadvacetiletý Kamil Rýpar nejčerstvější posilou A-týmu SHKM Hodonín, kam urostlý zadák přichází na hostování do konce sezony z druholigového SHK Hodonín.

autor:
Jan Hochman, foto: mark6mauno
Sdílejte článek
 
další články
Parádní obrat ve třetí třetině znamená vítězný vstup do přípravy!
A-Tým
9.8.2022

Baník vstoupil do zápasu proti domácímu Vyškovu lépe a v 15. minutě se po trefě Jana Štědrého dostal do vedení. Domácí a...
Foto + video: Brusle už nazulo i Béčko, na tréninku se objevila i jedna z hodonínských legend
Info
8.8.2022

Svého prvního tréninku na ledě se konečně dočkali i hráči nově založeného B-týmu Baníku. Trenérskému tandemu Michal Kuba – Zdeněk Kučera se hlásila dvacítka hráčů.
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
8.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na ja...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.