SHKM Baník Hodonín
Baník dorazí na jih Moravy prověřit bruslaři z Havlíčkova Brodu
Baník dorazí na jih Moravy prověřit bruslaři z Havlíčkova Brodu
A-Tým
7.2.2023

Už dnes v podvečer se hokejisté Baníku představí v dalším druholigovém utkání. Po týdnu volna se zeleno-černí opět vrhnou do bojů o ligové body. Dalším soupeřem Drtičů bude Havlíčkův Brod, kterému mají Jihomoravané co vracet. První vzájemný duel na Vysočině totiž skončil prohrou SHKM 1:6, což je nejvyšší porážka, jakou Baník v sezoně utrpěl. Ani v dalších dvou utkáních s bruslaři se nepodařilo Baníku bodovat. Podaří se svěřencům trenéra Bachánka na čtvrtý pokus na Havlíčkův Brod vyzrát? Odpověď dostaneme už dnes v podvečer.

autor:
Adam Krátký
Sdílejte článek
 


Základní informace

Soutěž: 2. liga sk. Východ, 36. kolo

Kdy: středa, 8. února 2023, 18:00

Kde: Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín

Vstupné: stání 70,- Kč, sezení 99,- Kč

El. zápis: Baník vs. HAV

Textový přenos: www.onlajny.com

Stream: www.czechicehockey.tv


Bilance Baníku: 8 - 7 - 5 - 11, skóre 90:92, 7. místo

Poslední zápas: výhra 4:3 v prodloužení v utkání 34. kola na ledě Žďáru nad Sázavou, středa 1. února


Bilance Havlíčkova Brodu: 14 - 3 - 1 - 14, skóre 129:135, 5. místo

Poslední zápas: výhra 5:3 v domácím utkání 35. kola s Novým Jičínem, sobota 4. únoraZajímavosti

Havlíčkův Brod vs. Znojmo. Hráčům Havlíčkova Brodu se zatím jako jediným v téhle sezoně podařilo porazit Znojmo v základní hrací době. Orli tak poprvé v sezoně odcházeli z ledu bez jediného bodu.

Na ledech soupeřů se Bruslařům nedaří. Venkovní bilance rozhodně není to, čím by se Havlůčkův Brod mohl chlubit. Naposledy vyhráli na ledě soupeře na konci listopadu loňského roku když se jim podařilo porazit Havířov. V pomyslné tabulce venkovních utkání jim patří až osmá příčka tabulky.

Baníku se s Bruslaři nedaří. Zeleno-černí sehráli v dosavadním průběhu sezony s Havlíčkovým Brodem tři soutěžní utkání. Ani v jednom se Hodonínu nepodařilo uspět. Bruslaři jsou tak jediným týmem, nad kterým Baník nedokázal doposud uspět.


Sestavy z posledního utkání

SHKM Baník Hodonín: Šurý (Dolíška) - Polesný, Miklík, Foltýn, Šmach, Němec, Škápik, Rauš, Kučera - Krejčiřík, Peš, Yarovinsky - Romančík, Matějka, Charvát M. - Sajdl, Čechmánek, Krejčí - Bartes, Bořuta, Štědrý.

BK Havlíčkův Brod: Wolf (Novák) - Krejčí, Čermák, Benák, Vašíček (A), Grauer, Kliment (A), Kerber - Tecl, Kuchta (C), Košťál D. - Dušek, Valášek, Kopic - Pártl, Křehlík, Oščádal - Košťál J.


Rozhodčí

František Held - Marek Bubela, Tomáš Bezděk.

další články
Starší žáci zakončili sezonu šestým místem na Memoriálu bratří Vincourů v Českém Těšíně
Info
27.3.2023

Poslední březnový víkend roku 2023 patřil na zimním stadionu v dalekém Českém Těšíně pátému ročníku Memoriálu bratří Vin...
Okresní sport přišel o další osobnost. V Rakousku zemřel bývalý rozhodčí Miroslav Bůšek
Info
26.3.2023

Sport na Hodonínsku přišel o velkého fanouška a další významnou osobnost. V neděli 26. března po dlouhé a těžké nemoci z...
Mladší žáci berou z domácího PEDRO CUPu páté místo, z vítězství se radují hráči Třebíče
Info
26.3.2023

První ročník PEDRO CUPu je minulostí. Hodonínští mladší žáci nakonec berou z domácí akce páté místo se ziskem pěti bodů,...
Hodonínský Pedro Cup pro hráče ročníku 2011 začíná už v sobotu 25. března, zápasy bude možno sledovat ŽIVĚ
Info
22.3.2023

Turnaj mladších žáků pořádá hokejový klub SHKM Baník Hodonín již od roku 2001, letos se poprvé bude konat pod záštitou s...