SHKM Baník Hodonín
B-tým na závěr sezony předvedl parádní obrat. S Brumovem prohrával už 1:4, nakonec zeleno-černí vyhráli 6:4
B-Tým
16.2.2023

Před posledním zápasem základní části už bohužel hodonínská rezerva věděla, že playoff se letos odehraje mimo Zimní stadion Václava Nedomanského. B-tým Baníku tak v posledním utkání sezony hrál především o svou čest a vítězné rozloučení s ne moc povedenou sezonou. V jednácté minutě to vypadalo na smutné loučení, protože hosté z Valašska vedli 4:1. Jenže domácí tým ukázal charakter a do přestávky snížil na rozdíl jediného gólů. Druhá třetina i přes několik dobrých šancí gól nepřinesla, ale v té poslední zeleno-černí třemi zásahy dokonali obrat a v derniéře sezony 2022-23 berou proti Brumovu-Bylnici tři body za výhru 6:4.

BRU
Branky a nahrávky: 3. Polák (Tomi, Janás), 12. Tomi, 13. Rýpar (Polák), 48. Janás (Polák, Běhůnek), 53. Janás, 56. Kuba - 3. Sopek (Častulík, Urban), 4. Lysák (Bublák), 7. Bublák (Macháč), 11. Novosad (Tulpa, Arik). Rozhodčí: Karpíšek - Smetková, Matula. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely: 27:39. Diváci: 106. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 6:4.
Polášek (11. Luner) - Flamík, Běhůnek, Rýpar, Crlík, Kytlica, Zlámal - Tomi, Polák (A), Janás - Sedlák (C), Kuba (A), Výmola - Huňady, Matuškovič, Rákoczy. Trenák: Michal Kuba.
Čada - Pigulevskyi, Krůžela, Strnka, Divoš, Vaněk (C), Lysák T. - Arik, Častulík, Urban, Novosad, Bublák, Lysák L., Sopek, Tulpa, Macháč. Trenér: Jozef Zavadil.