SHKM Baník Hodonín
Ani tentokrát se to nepovedlo. B-týmu Baníku se nevydařil zápas v Brumově-Bylnici a vysoko prohrál
B-Tým
26.11.2022

Béčku Baníku se vůbec nedaří a prohrál šesté utkání v řadě. Tentokrát byli nad jejich síly hráči Brumova - Bylnice. Začátek zápasu vůbec nenasvědčoval tomu, že přítomní diváci nakonec uvidí v utkání dvanáct branek, z toho devět do sítě zeleno-černých. Kubovi svěřenci celé utkání tahali za kratší konec a zejména kvůli nepovedené druhé třetině, kterou prohráli 1:5, si z Brumova odváží vysokou porážku 3:9.

HOM
Branky a nahrávky: 11. Častulík (Lysák M., Krůžela), 23. Novosad (Tulpa), 27. Macháč (Nesrsta, Lysák L.), 30. Macháč (Lysák L., Nesrsta), 37. Macháč (Lysák L.), 38. Sopek (Krůžela, Strnka), 41. Vaněk (Lysák L.), 57. Lysák L. (Lysák M., Vaněk), 58. Častulík (Lysák L., Strnka) - 16. Rákoczy (Charvát K., Tomi), 26. Huňady (Sedlák, Běloch), 44. Kytlica (Charvát K., Rákoczy). Rozhodčí: Procházka - Flegr, Hanča. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely: 28:23. Diváci: 61. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 7:2, 7:3, 9:3.
Žižka (Čada) - Strnka, Lysák M., Vaněk (C), Lysák T., Krůžela - Častulík, Tulpa, Sopek, Lysák L., Novosad, Macháč, Tulpa, Nesrsta. Trenér: Jozef Zavadil
Zollpriester (41. Luner) - Šupa, Zlámal, Crlík, Rýpar, Rákoczy, Kytlica - Matuškovič, Tomi (A), Sedlák (C), Huňady, Jajcay, Bauer (A), Běloch, Charvát K. Trenér: Michal Kuba.

Ohlasy trenérů

Michal Kuba (Hodonín):
První třetinu jsme hráli docela dobře. Druhá třetina byla z naší strany katastrofální, celé se to sesypalo a jsme rádi, že jsme nedostali desítku. Každý zápas to samé.