SHKM Hodonín
SHKM Hodonín spouští nový on-line prodej vstupenek a permanentek
SHKM Hodonín spouští nový on-line prodej vstupenek a permanentek
A-Tým
9.9.2019

Hokejový klub SHKM Hodonín spouští nový, přehledný a moderní prodej vstupenek a permanentek v systému Enigoo. Od letošní sezony si mohou fanoušci své „permice“ nebo vstupenky zakoupit pohodlně, on-line jen pomocí pár kliknutí. A to vše na jedné stránce. Prosíme fanoušky, aby si pečlivě přečetli následující informace.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Fanoušci zeleno-černých barev v minulé sezoně Krajské ligy opět potvrdili, že Hodonín je hokejovým městem. V celé sezoně si A-tým SHKM Hodonín ve své premiérové sezoně držel průměrnou návštěvu nad skvělými sedmi sty diváky na zápas, což je v Krajské lize nevídané číslo. „Zájem fanoušků předčil všechna očekávání naše i hráčů a naši fanoušci celou sezonu dokazovali, že v Hodoníně je po hokeji hlad a že jej lidé ve městě i širokém okolí milují,“ říká manažer A-týmu SHKM Martin Vyrůbalík.

I proto se vedení SHKM rozhodlo nabídnout fanouškům pohodlnější vstup na utkání díky novému systému prodeje permanentek i vstupenek na jednotlivá utkání. „Po krátkém ale intenzivním přemýšlení jsme se rozhodli pro změnu v prodeji klasických i permanentních vstupenek, který ve spolupráci se společností Deep Vision bude pro všechny fanoušky jednodušší a hlavně pohodlnější,“ vysvětluje Martin Vyrůbalík.

Od letoška si tak fanoušci mohou permanentky i vstupenky zakoupit on-line! V letošní sezoně ještě nebude možné vybrat si své konkrétní místo na sezení, od příštího ročníku už se ale i s touto možností počítá.

Kupte si vstupenku z pohodlí domova, stačí pár kliknutí

Víte, že stihnete začátek zápasu jen tak tak? Nechcete strávit zbytečný čas postáváním ve frontě? Nebo prostě chcete vyrazit na zápas s jistotou a vstupenkou „v kapse“? Pak je nový vstupenkový systém to, na co jste čekali a co jistě oceníte. SHKM Hodonín ve spolupráci s pardubickou společností Deep Vision spouští on-line prodej vstupenek.Jak na to? Je to snadné. Po kliknutí na banner výše budete přesměrováni na stránku s internetovým prodejem, na které si můžete vybrat, zda si chcete zakoupit vstupenku na vybrané utkání či celoroční permanentku, která vám zajistí vstup na všechna utkání základní části.

Následně Vám bude na Vámi zadaný e-mail doručeno potvrzení se vstupenkou. Pokud si vyberete koupi permanentky, bude vám odeslán voucher, který si následně vyměníte za klasickou permanentku.

Jak vstupenky a permanentky fungují?

VSTUPENKU, která obsahuje unikátní QR kód, a která je součástí potvrzovacího e-mailu, si můžete doma na své tiskárně vytisknout. QR kód vstupenky však můžete u vchodu na stadion ukázat také pouze na displeji svého chytrého telefonu.

Po zakoupení PERMANENTKY obdržíte kromě všech potřebných informací v e-mailu také voucher, za který vám bude následně na pokladně ZS před a během zápasů A-týmu SHKM Hodonín vydána plastová kartička formátu kreditní karty či občanského průkazu. Pokud byste si nestihl kartičku vyzvednout do prvního mistrovského utkání sezony, nemusíte mít žádný strach – součástí voucheru je totiž také váš unikátní QR kód, který do doby výměny plně nahrazuje permanentní vstupenku.

Pakliže vám nákup na internetu nevyhovuje, budete mít i nadále možnost koupit si vstupenky i permanentky osobně a to před prvním domácím mistrovským zápasem (22. září s Uherským Hradištěm) na pokladně zimního stadionu.

Co se pro mě změní při příchodu na stadion?

Opět se nemusíte ničeho bát, nic zásadního se nemění. Pakliže z jakéhokoliv důvodu budete nadále preferovat zakoupení vstupenky přímo na místě, bude pro vás jako v minulosti otevřena pokladna zimního stadionu.

Mění se pouze proces vpuštění na stadion. Doposud jste byli zvyklí procházet turnikety, ke kterým jste přikládali čárový kód a následně jste byli vpuštěni na stadion. To už platit nebude. Nově vám obsluha speciální čtečkou QR kódů zkontroluje platnost vaší vstupenky či permanentky a poté vás vpustí na stadion.

Kdy bude nový prodej spuštěn?

Nový systém je již v plném provozu a nic Vám tak nebrání v objednání permanentky. POZOR, prozatím obdržíte do své e-mailové schránky pouze voucher na permanentku, samotné nové plastové permanentky by měly být vyhotovené do 14 dnů, o čemž budete vyrozuměni e-mailem a informace zveřejníme i na klubovém webu. Prodej vstupenek na jednotlivé zápasy bude zahájen zhruba týden před startem ligového ročníku.

Ceny permanentek a jednotlivých vstupenek

Přechod na nový systém znamená drobné změny v cenách. Mimochodem, fanoušci, kteří si před minou sezonou zakoupili permanentku (400,- Kč na celou sezonu) a navštívili všechna domácí utkání SHKM, zaplatili za jedno utkání (příprava, základní část a playoff) rovných dvacet korun. Klasická vstupenka pak stála 20,- Kč v přípravě a 40,- Kč na zápas v základní části i v playoff.

Cena permanentky bude i pro sezonu 2019-20 v hodnotě 400,- Kč, platit však bude jen na zápasy základní části. Klasická vstupenka na zápas základní části bude stát stále 40,- Kč (na stání i na sezení). Na zápasy playoff již nebude platit permanentka a cena vstupného na utkání ve vyřazovacích bojích je stanovena na 50,- Kč.

Permanentka (13 zápasů zákl. části) 400,- Kč
Vstupenka základní část 40,- Kč
Vstupenka playoff 50,- Kč

Zdarma: děti do 130 cm, majitelé průkazu ZTP (po předložení průkazu) a hráči + trenéři mládežnických kategorií SHKM (po předložení klubové průkazky).

FAQ

Co je to QR kód?
Každý z nás zná čárové kódy, kterými se označuje zboží. V takovém kódu jsou uloženy číslice, které se dají strojově přečíst, a podle nich lze pak zboží rychle identifikovat. Něčím podobným jsou i QR kódy. Jde rovněž o obrázky, které nesou zakódovanou textovou informaci. Do QR kódu je možné uložit jakoukoliv textovou informaci. Nejčastěji je používán pro uložení internetové adresy nebo kontaktních údajů. QR kódy tak najdeme například u filmových plakátů, kde ukrývají odkaz vedoucí na stránky věnované dílu nebo jsou součástí právě vstupenek.

Potřebuji si k nákupu on-line vstupenky nainstalovat nějakou aplikaci?
Ne, žádnou aplikaci si instalovat nemusíte. K nákupu vám stačí kliknout na stránku on-line prodeje, u stadionu pak jen na svém chytrém telefonu ukážete obsluze váš QR kód.

Jak můžu on-line vstupenku zaplatit?
Platbu můžete provést buď platební kartou nebo bankovním převodem. Platba musí být uhrazena do 2 hodin, jinak je objednávka automaticky stornována a vstupenka je vrácena zpět do prodeje

Mám si zakoupené vstupenky někde vyzvednout?
Vstupenky si nemusíte nikam chodit vyzvedávat. Máte je k dispozici okamžitě po nákupu ve Vašem e-mailu.

Kdy vstupenky dostanu?
Vstupenky dostanete ihned poté, co bude vaše platba zpracována. Vstupenky následně okamžitě obdržíte na Váš e-mail.

Stačí, když budu mít QR kód ze své permanentky/voucheru vyfocený v telefonu?
Ano, stačí. Ke vstupu není důležitá fyzická vstupenka nebo permanentka, důležitý je QR kód.

V případě jakýchkoli dotazů či potíží kontaktujte prosím podporu systému Enigoo. Infolinka: +420 461 049 232. E-mail: info@enigoo.cz

další články
Čtvrtfinále se stěhuje na jih. Hodonín už v pátek hostí odvetu s Uničovem
A-Tým
27.2.2020

Po jednodenní pauze pokračuje čtvrtfinálová série mezi Baníkem a Orly druhým zápasem, který hostí hodonínský Zimní stadi...
Vstupenky na domácí čtvrtfinálový zápas jsou v prodeji v naší online aplikaci!
A-Tým
27.2.2020

Hokejisté SHKM Hodonín přivítají ve druhém čtvrtfinálovém utkání na ledě Zimního stadionu Václava Nedomanského tým Orlů ...
Baník veze z Uničova první bod! Vítěznou trefu zaznamenal v prodloužení Patrik Lidák
A-Tým
26.2.2020

V prvním čtvrtfinále se na gól sice čekalo skoro do poloviny zápasu, ale „Nuda v Uničově“ se určitě nekonala. Baník v zá...