G-mont Hodonín
 
 
 

Michal Kempný prodloužil smlouvu s Washingtonem!

středa 27.6.2018 | Redakce, foto: nhl.com |   |

Michal Kempný prodloužil smlouvu s Washingtonem! V posledních dnech a hodinách se o tom namluvilo až až, teď už je to oficiální. Obránce Michal Kempný podepsal nový čtyřletý kontrakt s týmem Washington Capitals, který mu dohromady vynese deset milionů dolarů.

 
 

Michal Kempný podepsal smlouvu se svým staronovým zaměstnavatelem v pátek 29. června. Sedmadvacetiletý obránce by se už v pondělí 1. července stal nechráněným volným hráčem.

Poté, co byl 19. února letošního roku vyměněn z Chicaga do hlavního města Spojených států, si hodonínský rodák připsal ve 22 zápasech tři kanadské body (2+1), v playoff nastoupil do čtyřiadvaceti duelů a Capitals pomohl k premiérovému zisku Stanley Cupu dvěma góly a třemi asistencemi.

„V Chicagu jsem nikdy nehrál proti nejlepším formacím. Nevěděl jsem, jestli jsem schopen proti nim hrát, nebo ne,“ řekl Kempný v rozhovoru pro televizní společnost TSN během bojů o Stanleyův pohár. „Ve Washingtonu jsem tu šanci dostal a dokázal jsem si, že můžu hrát proti těm nejlepším, což je výborné pro mou sebedůvěru.“

V prvním roce nové smlouvy by si měl Kempný vydělat 3,3 miliónu dolarů. V dalších dvou letech se postupně roční výdělek sníží na 2,7 a 1,8 miliónu dolarů. Závěrečným rokem si přijde na 2,2 miliónu dolarů.


Gratulujeme, Kempas! Obránce Michal Kempný podepsal nový čtyřletý kontrakt s týmem Washington Capitals, který mu dohromady vynese deset milionů dolarů. Foto: nhl.com #michalkempny #kempas #allcaps #capitals #washington #nhl #newcontract #drtici #hodonin #hokej #hockey #icehockey

Příspěvek sdílený Oficiální profil SHKM Hodonín (@shkmhodonin),

 
 
 
Aktuální články
 
Copyright © 2003-2018 SHKm G-mont Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt